Visų senų automobilių gerbėjų forumas
Dabar yra Šeš Lap 18, 2017 7:50 pm

Pagrindinis diskusijų puslapis » MŪSŲ AUTOMOBILIAI » Mūsų old school automobilių ir projektų aptarimas

Forumo taisyklės

Temas automobiliams aptarti kūrti tokiu pačiu pavadinimu kaip ir skiltije "Mūsų old school automobiliai ir projektai" su prierašu "aptarimas"

---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius
Ieškoti:
Žinutė

Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Audi 80 CL 2door '82
Audi 80 Quattro '84
VW Passat GT Syncro '86
Audi 100 Avant Quattro '89
VW Vanagon Westfalia California '90

Standartinė Parašytas: Tre Rgs 21, 2016 12:31 am 
Į viršų  
Aš per mandras :) Forumuose patarimus/kritiką dalinu nemokamai, bet jei dirbti tai mano valandinis bus tau per didelis :)
Šiaip tamstai reiktų atrasti feisbuką :) Ten visi jaunikliai dropo mėgėjai dabar tūno ir pastoviai koks aktualus skelbimas išlenda. Telefonais anie nebebendrauja, tik visokiais messenger'iais. Forumai - akmens amžius :)

Aprašymas  

Atsijungęs
Forumo dalyvis

Standartinė Parašytas: Ket Rgs 22, 2016 12:09 am 
Į viršų  
Donciuz rašė:
Aš per mandras :) Forumuose patarimus/kritiką dalinu nemokamai, bet jei dirbti tai mano valandinis bus tau per didelis :)
Šiaip tamstai reiktų atrasti feisbuką :) Ten visi jaunikliai dropo mėgėjai dabar tūno ir pastoviai koks aktualus skelbimas išlenda. Telefonais anie nebebendrauja, tik visokiais messenger'iais. Forumai - akmens amžius :)

Ne Donciuz,as per kvailas feisbuke tunoti (shake)
O uz rimta darba,rimtai atsilyginciau (nod)

Aprašymas  

Atsijungęs
OSA fanas

Auto/Moto: Audi 80 1.8 '84
Peugeot 106 GTi S16 '97
Peugeot 106 xsi race car '92
Moskvich 412 '75

Standartinė Parašytas: Ket Lap 03, 2016 7:07 pm 
Į viršų  
Parasyk Maiklui, forume su audi coupe raudona. Jis turejo priekinius coilus savadarbius, pardavinejo kazkada, gal dar tures, arba galbut apsiimtu pagamint. Tau tikt turetu nuo audi 80/90/coupe b2.
Jeigu nepavyktu susisiekt, arba gaut tel nr, kreipkis, atkasiu per pezistus jo kontaktus.

Aprašymas WWW  

Atsijungęs
Forumo dalyvis

Standartinė Parašytas: Pen Lap 04, 2016 12:07 am 
Į viršų  
Vilbcv rašė:
Parasyk Maiklui, forume su audi coupe raudona. Jis turejo priekinius coilus savadarbius, pardavinejo kazkada, gal dar tures, arba galbut apsiimtu pagamint. Tau tikt turetu nuo audi 80/90/coupe b2.
Jeigu nepavyktu susisiekt, arba gaut tel nr, kreipkis, atkasiu per pezistus jo kontaktus.

Dekui Vilbcv.Esu apsisprendes bendradarbiauti su: COILOVERS.LT jei jie man atsakys bandysiu tartis su Maiklu.

Aprašymas  

Atsijungęs
Forumo dalyvis

Standartinė Parašytas: Šeš Vas 11, 2017 12:32 pm 
Į viršų  
COILOVERS.LT - rageli kelia labai sunkiai,i kelis g-mail atsake,niusiunciau amortiku foto - menesis laiko atsakymo nesulaukiu.Kitos firmeles tik kataloga sugeba atsiversti.Siuo metu (Vilbcv rekomendacija) Maiklui parasiau i pm.Vienu zodziu RAGAS.Beliks pjauti spyruokles,tik neaisku at tai saugus vazevimas isliks?

Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Pereiti į:  

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Draugai

ndc.lt